Translate:

eVisionTeam - možnost investic v krátkodobém i dlouhodobém horizontu

Projekt WeBet4You spravuje společnost  eWisionTeam Networking GmbH, Im Kaltenborn 79, D-59846, Sundern, která je na trhu od 13.11.1999 a od  srpna 2016 společnost  eVision Networking Ltd. How Ming Sreet , Kwung Tong, Futura plaza 11, Hongkong

Produkt: Mimo jiné "Arbitrážní sázky". Co jsou arbitrážní sázky můžete zjistit zde nebo také zde.
Forma účasti člena: Podílník a tichý společník na dobu 14ti týdnů. (cyklus začíná každý týden a je možno využít jakýkoliv počet cyklů)
Investice podílníka:  minimálně 50€ a násobky
Návratnost vkladu: po 14ti týdnech vklad zpět a zhodnocení 48% vkladu. Při výběru zhodnocení je účtován poplatek 3,9%, takže čisté zhodnocení činí 46,12%.

Co jsou jisté sázky: V dlouhodobém horizontu Projekt WeBet4you využívá osvědčený princip "sure bets" – jisté sázky, arbitrážní sázení. Využívá se zde rozdílu v kurzech sázkových kanceláří. Pokud je rozdíl v v kurzech dostatečně velký, nastává situace, kdy při správném poměru vkladů na všechny možné výsledky dosáhneme zisk vždy, a to bez ohledu na výsledek utkání. Výše zisku závisí od výše rozdílů mezi sázkovými kurzy,  obecně se ale pohybuje od 2% do 1 0% na jedné sázkové instanci. Celý tento proces lze pochopitelně dělat ručně a mnozí účastníci to tak i dělají. Existuje totiž velké množství webových stránek, kde jsou doporučovány předem vytipované "jisté sázky". Co jsou jisté sázky je možno zjistit např. zde nebo také zde.

Váš zisk z investice ve WeBet4You

Návratnost investice podílníka: Investice je na 14 týdnů: Níže uvedený zisk (mínus případné poplatky bance atd.) má klient bez doporučování,  bez prodeje. 

Zisk po 14 týdnech: Dostáváte zpět 100% vkladu a k tomu typicky 48% zisk.
Vklad každý týden: Novou investici lze vložit každý nový kalendářní týden. Více vkladů v rámci téhož kalendářního týdne se považuje za jeden vklad. Každá taková investice je na 14 týdnů.
Pozn.: Při investici nad 10.000 € může být požadován doklad o nabytí finančních prostředků.

webet4you - the easy way to earn money

Případnou registrací nikdo nic neriskuje. Po registraci dostává nový účastník statut zájemce s přístupem ke všem funkcím a informacím obsažených na oficiálních stránkách. Všechny informace jsou na webu uvedeny v českém jazyce, takže tady není jazyková bariéra a nikdo se nemusí obávat, že některé informace nedobře nebo neúplně pochopí.