Bez registrace to nepůjde

Pokud jste dospěli až na tuto stránku, patrně se chcete dovědět o svých možnostech.

Registrace

Bez registračního odkazu se nemůžete zaregistrovat. Registrační odkaz získáte od současného partnera společnosti Česká Regionální energetika a.s.  Před registrací je nutné shlédnout dvanáctiminutové informační video, kde se dovíte základní informace o projektu Online Příjem.  Na video se můžete podívat rovnou z této stránky.

Po shlédnutí videa se zpřístupní odkaz po videem, který vás odvede na registrační stránku, kde jsou vyžadovány pouze vaše základní údaje.

 

Přístup do virtuální kanceláře

Po spěšné registraci se vám zcela zdarma otevírá na dobu 72 hodin vaše virtuální kancelář, ve které najdete všechny důležité informace. Ve virtuální kanceláři najdete graf svého karieního  postupu, přehled o provizích a vaší struktuře, a především celou řadu instruktážních videí a návodů na získání pasivního příjmu.

Nahrání dokladů do systému

Nahrání vašich dokladů do systému je nutnou podmínkou, aby vám vaše virtuální kancelář zůstala trvale otevřena. Ve své kanceláři najdete v sekci "Školící systém" instruktážní video, které doklady je třeba nahrát a způsob, jak to udělat. Především je třeba nahrát smlouvu, kterou máte se svým současným dodavatelem a pak i roční vyúčtování minimálně za poslední rok. Pokud máte k dispozici i tzv. uvítací dopis od svého současného dodavatele, pak jej nahrajte také. Obecně platí, že je lépe nahrát všechny doklady, které máte k dispozici. A pokud vám nějaký doklad chybí, nezoufejte. I s neúplnými doklady si dokáže firma poradit. Současně nahrajte odběrní místo. Je to velmi jednoduché a formulář je snadno pochopitelný.

 

Zpracování dokladů

Podle vámi nahraných dokladů vám firma nejpozději do dvou dnů zpracuje cenovou nabídku, se kterou vás seznámí Pro vás je tato nabídka zcela nezávazná a jen a jen na vás je, zda ji přijmete. Pokud nabídku přijmete a podepíšete odběratelskou smlouvu, stáváte se nejen klientem firmy, ale i jejím spolupracovníkem a můžete začít budovat svůj pasivní příjem. Pokud nabídku nepřijmete, bude na vás, abyste např. nahráli cizí odběrní místo.

 

Podpis odběratelské smlouvy

V čase a na místo, které si dohodnete telefonicky s operátorem vám kurýr přiveze odběratelskou smlouvu, kterou bude chtít hned podepsanou odvézt. Abyste měli dostatek času se se smlouvou seznámit, máte možnost si ji stáhnout předem na adrese  https://www.cr-energetika.cz/ke-stazeni/, a to včetně všeobecných obchodních podmínek a dalších dokumentů, pokud je budete chtít studovat.